Про компанію

b_230_180_16777215_00_images_foto_okompanii.jpg

ТОВ "Агротехмаш" - один із лідерів на ринку виробництва поліетиленової продукції в західній Україні, що забезпечує споживачів високоякісною поліетиленовою упаковкою для різних галузей промисловості.

Основа діяльності АТМ Полімер - максимальне задоволення потреб клієнта при його мінімальних витратах. Тому підприємство розвивається в напрямку клієнт-орієнтованого бізнесу з постійним розвитком і вдосконаленням технологій при незмінній якості продукції.

Кадрова політика заснована на ретельному підборі та навчанні висококваліфікованого персоналу, здатного не тільки освоювати сучасне обладнання і технології виробництва, але і надавати професійні консультації споживачам при підборі необхідної продукції, а також оперативно реагувати на їхні потреби.

Щоб підвищити конкурентний рівень пропонованої продукції та забезпечити стабільне фінансове становище компанії, керівництво інвестує значні кошти у виробничі потужності підприємства.

ТОВ "Агротехмаш" будує свою роботу на основі довгострокових партнерських відносин, прагне до розвитку і підвищенню привабливості підприємства для покупців і співробітників.

Контакти

 
29019, Україна, м. Хмельницький,
вул. Ярослава Мудрого, 4
(0382) 70-11-08

Зворотній звязок з нашим менеджером